Belvederio salė

Belvederis (italų kalba ,,Belvedere” – puikus reginys) – tai pastato bokštas ar antstatas arba atskirai stovintis vertikalus statinys, skirtas supančiai aplinkai apžvelgti.
Belvederiai atsirado jau renesanso laikais ir paplito visoje Europoje.
Šie statiniai dažniausiai buvo statomi reprezentaciniuose objektuose – rūmuose, rezidencijose ir parkuose.
Kartu su vilomis ir paviljonais belvederiai buvo mėgiami ir Lietuvos didikų, vėliau – dvarininkų.

Šis belvederis – tai ne tik galimybė pasigerėti įspūdingu kraštovaizdžiu.
Išsaugoti senieji mūrai, puošnūs salių interjerai, prabangus valgiaraštis – viskas išskirtiniam svečiui, norinčiam pasijusti ypatingu.
Belvederio pokylių salė įrengta per keturis aukštus. Tai suteikia galimybę renginio svečiams ne tik ramiai pasišnekučiuoti ir pailsėti įrengtose poilsio (lounge) zonose, bet ir pasigrožėti atviru akvariumu, dviem nuostabiais bazalto akmens židiniais, iš Karelijos beržo pagamintu valgomojo baldų komplektu, na o įspūdingo dydžio vitražinės lubos nepaliks abejingo nei vieno svečio.
Ši 400 kv.m. salė gali priimti iki 200 svečių.

Belvederis vid 1

...o labiausiai bijojau ne tiek paties jubiliejaus, kiek banalių šnekų, paguodos žodžių, kad dar ne ruduo, nors už lango jis ir tebuvo. Šventei ruošėsi ir giminės, ir daug draugų ir buvę bendradarbiai. Reikėjo ieškoti salės. Pasirinkau ,,Belmonto” pokylių salę vadinamą ,,Belvederis”. Vietos pakako, nors dalyvavo pusantro šimto svečių. Panoraminiai vaizdai tikrai neeiliniai, o dėl pasirinkto aprangos kodo pritapimo prie prabangios aplinkos ypač džiaugėsi viešnios. Net man vakaras ne tik neprailgo, bet ir nudžiugino. Ypatingas ačiū visiems prie to prisidėjusiems: nuo to pastato kūrėjo iki maisto gamintojų bei viso personalo.

Belvederis vid 3Belvederis vid 2

 

Užklausa