Joanos Carinavos smuklė

Meniu 2020

1838-1840 m.m. prancūzas Karolis de Vimas, iš Vilniaus miesto magistrato gavęs leidimą, pastatė malūną. 1842 m. – dar ir pagalbinį malūno pastatą. Kadangi pusė pagalbinio pastato stovėjo tuščia ir nenaudojama, savininkas 1847 m. nutarė atidaryti smuklę. Vilniaus miesto Dūma tokiam sprendimui nepritarė. Nors leidimas smuklei nebuvo duotas, 1849 m. ji čia veikė. Ispravniko skunde Vilniaus miesto Dūmai rašoma, kad prancūzo Karolio de Vimo malūne Joana Carinova laiko smuklę, nors neturi tam leidimo. 

Praėjus daugiau nei 150 metų, mes leidimą smuklei gavome. Dabartinėje, legaliai veikiančioje smuklėje yra keturios skirtingos salės įvairių skonių ir pomėgių lankytojams, vertinantiems senąsias tradicijas.

Ši salė gali priimti iki 200 svečių.

,,Belmonto” taip vadinama” Joanos Carinovas” salė mums – lyg antrieji namai. Beveik visomis progomis ir visai be progų mūsų darni draugų grupelė čia vakaroja su alumi arba šildosi su kava po pasivaikščiojimo žvarbų rytą, o pagrindinius patiekalus jau užsisakinėjame be meniu. Gal ir gerai, kad vieniems patinka vienur, kitiems kitur.. O mums patinka čia!”

DSC00086

Inner photo 800x450 0001 IMG 0461a

Seklyčia

Seklycia banner hoto

Antrame aukšte kur kas tylesnė Seklyčia. Šioje moterų karalystėje galite ne tik pasivaikščioti ar pasilinksminti, bet ir pasivaikščioti it po muziejų: sienos nukabinėtos senoviniais buities reikmenimis, puoynėmis, raktais, spynomis bei kitais senoviniais buities atributais.

Šioje salėje ir vyrai turės ką veikti.
Yra galimybė žiūrėti tiesiogines sporto transliacijas, per didelį ekraną.
Seklyčia gali priimti iki 170 svečių.

Ši salė gali priimti 200 svečių.