Vila Gloria salė

 

IMG 0161n

Nepaprasto grožio gamtos apsuptyje, šalia tvenkinukų ir fontanu, krioklių ir kanalų, šalia tekančios Vilnelės upės esanti salė yra šviesi ir jauki dėl didelių langų bei pastelinių interjero spalvų. Salę puošia bei žiemos metu svečius šildo įspūdingo grožio židinys.

Vila Gloria 01 4

Pastato atstatymo projektas buvo sukurtas pagal Lietuvos dvaruose buvusių vilų ir paviljonų stilių. Tokio tipo pastatai būdavo statomi dvarų teritorijose. Būnant juose net šaltą, lietingą ar vėjuotą dieną galima jaustis tarsi gamtoje.

Vila glorija 0000 Screen Shot 2016 01 06 at 11.00.46

Pokylių salė „Vila Gloria” gali priimti iki 60 svečių.

(Furšeto metu – iki 120 svečių).

20170805 155031

,,Mūsų vestuvės vyko įpusėjus spaliui, kai gamtoje iš proto kraustėsi ruduo, o Vilnelės krantai švytėjo aistros spalvomis. Pakerėti svečiai tebepasakoja, koks buvo stebuklingas tas ruduo, kokia laisvė ir jėga kvėpavom, kaip lengva buvo tikėti... Šventei idealiai tiko pokylių salė ,,Vila Gloria”. Jos prabangus jaukumas, profesionalūs renginių organizatorių patarimai ir delikatus draugiškumas stebino ir žavėjo. Drąsiai rekomenduosime ,,Vila Gloria” kiekvienam, planuojančiam ypatingos progos paminėjimą.”

Užklausa

Mažasis Vilnios Amfiteatras

MG 3500n 1

Vilnia – kairysis Neries intakas yra viena vaizdingiausių upių Lietuvoje. Jos ilgis – apie 80 kilometrų, vagos plotis siekia 15 metrų. Slėnis su stačiais skardžiais ir atodangomis, griovomis ir raguvomis, plačiomis terasomis. Upės vagoje nestinga sraunumų, nes žemupyje upė įsirėžusi daugiau nei 60 metrų. Vagoje daug akmenų, rėvų ir slenksčių. Vienoje tokių senųjų raguvų ir įrengtas lauko restoranas - ,,Amfiteatras”.
Nuostabios gamtos apsuptyje turėsite galimybę mėgautis išskirtiniais restorano šefo pasiūlytais patiekalais, paragauti tauriųjų gėrimų bei klausytis gyvos muzikos susiliejančios su vandens tėkmės garsais.
Vasaros metu lauko restoranas ,,Amfiteatras” gali priimti iki 250 svečių.

20160622 182827