,,Rotonda salė

Vienas svarbiausių ,,Belmonto” komplekso teritorijos kompozicijos akcentų yra rotondos tipo apskrito plano pastatas. Jame įrengta pokylių sale “Rotonda”. Šią apskritą salę įrėmina panoraminiai vaizdai į didįjį tvenkinį ir pagrindinius ansamblio pastatus, o vainikuoja didžiulis kupolas su dvylikos langelių antstatu šio kupolo viršuje. Šiuose langeliuose sumontuoti vitražai su visais dvylika zodiako ženklų.

IMG 0578n3

Anot astrologų, tokia šių dangaus ženklų padėtis sąsmaukoje, kur vidinė pastato erdvė įsiveržia į dangaus platybes, geriausiai įprasmina pačius zodiako ženklus. Taip simbolizuojamas astralinis ryšys tarp žemės ir kosmoso. Tikimės, kad ir Jūs, svečiuodamiesi „Rotondos” pokylių salėje, pajusite šią aurą.

koreguota3

Salė „Rotonda” gali priimti iki 60 svečių

 (Furšeto metu iki 120 svečių).

Rotonda vid 0001 3

,,Kartais trūksta žodžių nuo ko pradėti. Tai buvo ypatingiausia kalėdinė dovana - mylimasis pasipiršo! Iš karto pradėjome planuoti vestuvių šventę. Norėjome gražiausios vietos, erdvės svečiams, iškilmingumo. Buvo šalta, visas “Belmontas” kaip pasakų miestelis skendo lede ir žėrinčio sniego gniaužtuose, o aš jau įsivaizdavau šį rojaus kampelį vasarą, žaliuojančios gamtos apsuptyje…..Pirmoji mintis čia atvažiuoti pasiteisino ir virto realybe. Mus sužavėjo ,,Rotondos” salė ir labai nudžiugino suteikta didžiulė lauko terasa su vaizdu į tvenkinuką. Čia plaukiojo juodosios gulbės ir viskas vyko kaip svajonėje, nes puiki ,,Belmonto” komanda padėjo visokeriopai. Puošniai, skaniai, šventiškai ir linksmai vakarojom. Apie tai ir svajojau!

Rotonda vid 0000 4

Užklausa