Belvederio salė

Belvederis (itališkai belvedere – puikus reginys) – tai pastato bokštas arba antstatas, arba atskirai stovintis vertikalus statinys, skirtas supančiai aplinkai apžvelgti. Belvederiai atsirado jau renesanso laikais ir paplito visoje Europoje. Šie statiniai dažniausiai buvo statomi reprezentaciniuose objektuose – rūmuose, rezidencijose ir parkuose. Kartu su vilomis ir paviljonais belvederiai buvo mėgiami ir Lietuvos didikų, vėliau – dvarininkų.

27749916 10155029874702102 6009670735146372115 n

Mūsų belvederis – tai ne tik galimybė pasigerėti įspūdingu kraštovaizdžiu. Išsaugoti senieji mūrai, puošnūs salių interjerai, prabangus valgiaraštis – viskas išskirtiniam svečiui, norinčiam pasijusti ypatingu.

Belvederio pokylių salė įrengta per keturis aukštus. Tai suteikia galimybę renginio svečiams ne tik ramiai pasišnekučiuoti ir pailsėti įrengtose poilsio (lounge) zonose, bet ir pasigrožėti atviru akvariumu, dviem nuostabiais bazalto akmens židiniais, iš Karelijos beržo pagamintu valgomojo baldų komplektu, na o įspūdingo dydžio vitražinės lubos nepaliks abejingo nei vieno svečio.

IMG 1184n2

Ši 400 m2 salė gali priimti iki 200 svečių.

R. Belvederis 2018 03 20 17

„...o labiausiai bijojau ne tiek paties jubiliejaus, kiek banalių šnekų, paguodos žodžių, kad dar ne ruduo, nors už lango jis ir tebuvo. Šventei ruošėsi ir giminės, ir daug draugų ir buvę bendradarbiai. Reikėjo ieškoti salės. Pasirinkau ,,Belmonto” pokylių salę vadinamą ,,Belvederis”. Vietos pakako, nors dalyvavo pusantro šimto svečių. Panoraminiai vaizdai tikrai neeiliniai, o dėl pasirinkto aprangos kodo pritapimo prie prabangios aplinkos ypač džiaugėsi viešnios. Net man vakaras ne tik neprailgo, bet ir nudžiugino. Ypatingas ačiū visiems prie to prisidėjusiems: nuo to pastato kūrėjo iki maisto gamintojų bei viso personalo.”

Užklausa